whatsapp

Hakkımızda

Kemerburgaz Çiçek yogurdu 1990 yılından bu güne siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

Çiçek Yoğurt Türkiyenin ve Kemerburgaz'ın yerel lezzetlerinden biridir, 1990 yılından beri ailemiz tarafından imal edilmektedir.

Biz , Doğallık ve mükemmelliyeti hedefleyen hizmet anlayışı, güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile İstanbul Kemerburgaz ilçesinde siz değerli müşterilerimizi karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Çiçek Yoğurdu, kendine özgü özelliği itibariyle tamamen doğaldır. Doğal yemlerle beslenen, bölgemizin özel florasında otlayan sığır ve mandaların sütü özenle seçilerek bir önce üretilmiş

Çiçek Yoğurdu ile mayalanır. Soğutma aşamasından sonra +3 derecede satış hazır hale getirilir. Aslında uyguladığımız süreç, ev tipi üretim sürecinin daha fazla miktarlara uygulanmasından ibarettir. 

Misyonumuz

Kalite ve hijyenden asla ödün vermeyen, üretim ve hizmet kalitesi ile tercih edilen, müşteri memnuniyetine odaklanmış bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Kusursuz hizmet için sürekli gelişme bilincini taşıyan, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler temin ederek ve hijyenik ortamlarda depolama üretim ve servis gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışan, çevreye ve topluma saygılı bir firma olmaktır